فضاسازی

ادامه مطلب: فضاسازی مدرسه

آیین مهر با اعتقاد به ایجاد محیط یادگیری شاد ، جذاب ، شوق انگیز و دوستانه نسبت به فضا سازی مدرسه، استفاده از رنگ‌های شاد و متنوع ، طراحی‌های متناسب با ویژگی‌های رشد دانش آموز اهتمام گماشته و محیط جذاب آموزشی را زیر ساخت اصل یادگیری توأم با لذت می‌داند

مدرسه هوشمند

ادامه مطلب: هوشمندسازی مدرسه

مدرسه هوشمند به مدرسه‌ای گفته می‌شود که کنترل و مدیریت آن مبتنی بر فناوری رایانه و شبکه باشد و در این نوع محیط آموزشی فیزیکی، محتوای بیش‌تر دو رس الکترونیکی و سیستم ارزشیابی نیز هوشمند است  و در فرایند آموزش به تفاوت استعداد و توانایی دانش آموزان توجه شود. هدف از ایجاد این گونه مدارس رشد همه جانبه‌ی دانش آموزان از لحاظ ذهنی – جسمی – عاطفی و روانی و ارتقاء توانایی‌ها و قابلیت‌های فردی و تربیت نیروی انسانی متفکر است.
مدرسه آیین مهر در اولین قدم به تجهیز مدرسه به سخت افزارهای مدرسه پرداخته تا زیرساخت‌های مورد نیاز یک مدرسه هوشمند فراهم شود و با فعالیت گام به گام حرکت به سوی هوشمندسازی واقعی را تجربه می‌نماید.

ادامه مطلب: مدرسه هوشمند

آزمایشگاه

ادامه مطلب: آزمایشگاه

مرکز یادگیری ( آزمایشگاه ) این واحد آموزشی بسیار پر‌شور با همکاری مسئول آزمایشگاه، معلمان و دانش‌آموزان به فعالیت مشغول می‌باشد. این مرکز مجهز به وسایل لازم مربوط به انجام آزمایشات گوناگون موجود در کتاب‌های درسی می‌باشد و با اختصاص انواع لوحه‌های آموزشی، پوسترها، مولاژها، میکروسکوپ‌ها، کتاب‌های آموزشی و ... به خوبی به امر آموزش مشغول می‌باشد.

ضمنا هر کلاس نیز به صورت مجزا متناسب با نیازهای هر پایه درسی دارای آزمایشگاه کلاسی می باشد که معلم و دانش آموز ضمن تدریس و آموزش به صورت همزمان از وسایل آزمایشگاهی موجود در کلاس برای تسهیل در یادگیری بهره می برد

سایت کامپیوتری

ادامه مطلب: سایت کامپیوتری

در این واحد آموزشی ، سایت کامپیوتر بسیار فعالانه و با انرژی مشغول به فعالیت می‌باشد. با توجه به مجهز بودن سایت کامپیوتر به 10 سیستم ، دستگاه ویدئو پروژکتور ،برد هوشمند ، قلم نوری و همچنین انواع نرم‌افزارها، CD‌ها و DVD‌های آموزشی، بسیار فعالانه در این امر به آموزش مشغول می‌باشد.

نمازخانه

ادامه مطلب: نمازخانه

نمازخانه مدرسه، همه روزه فعال بوده و دانش‌آموزان پایه چهارم و پنجم در زنگ نماز در این مکان حضور یافته و به برپایی پرشکوه نماز جماعت می‌پردازند؛ دانش‌آموزان پایه سوم بعد از رسیدن به سن تکلیف به جمع نمازگزاران دبستان اضافه می‌شوند. همچنین روزهای سه‌شنبه قرائت دعای توسل توسط دانش‌آموزان برپا می‌گردد. نمازخانه محلی برای برگزاری اعیاد مذهبی و سوگواری ائمه نیز می‌باشد.

طراحی و توسعه توسط N I C P.ir