• جشن الفبا

  • برگزاري مسابقه ي شطرنج مدرسه اي

  • جشن الفبا

  • برگزاري مسابقه شطرنج مدرسه اي

  • تقدير از برترين هاي آزمون بين المللي كمبريج YLE

  • جلسه انجمن اوليا و مربيان خرداد ماه

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • شوراي آموزگاران خرداد ماه +

    شوراي آموزگاران خرداد ماه با حضور آموزگاران پايه ها برگزار شد در اين جلسه حول محور فرصت طلايي خرداد ماه و برنامه ريزي هاي آموزشي در طول سال تحصيلي جديد مطالبي عنوان و تصميماتي اتخاذ شد ژ     ادامه مطلب
  • آزمون ورودي اول دبستان +

    آزمون ورودي دانش آموزان اول دبستان از روز شنبه مورخه 9 خرداد آغاز شد . ادامه مطلب
  • اردوي امام زاده ابولحسن و تقدير از دانش آموزان با حجاب +

  • جلسه انجمن اوليا و مربيان خردادماه +

    جلسه ي انجمن اوليا و مربيان روز چهارشنبه مورخه 6 خرداد برگزار شد در اين جلسه درباره كلاس هاي فوق برنامه تابستانه صحبت شد و  تصميم گيري هايي درباره ي كلاس ها و چگونگي برگزاري آن ها اتخاذ گرديد ادامه مطلب
  • شوراي آموزگاران +

    شوراي آموزگاران روز دوشنبه مورخه  4 خرداد ماه برگزار شد . در اين شورا پيرامون مسائل جاري مدرسه و جمع بندي سال تحصيلي و نحوه ارائه كارنامه ها مطالبي مطرح شد. ادامه مطلب
  • يك روز شاد كلاس چهارمي ها +

  • اولين مسابقه شطرنج دبستان آيين مهر +

    مسابقه شطرنج در سطح مدرسه آيين مهر برگزار شد در اين مسابقه جمعي از دانش آموزان  با هم وارد رقابت شدند در انتها به فيناليست ها جوايزي به رسم ياد بود اهدا شد نتايج مسابقه به شرح زير اعلام مي گردد دور اول : حنانه كاظمي پارميدا نهاوندي                  برنده :‌پارميدا نهاوندي حنانه خدايي زهرا عبدلي              برنده :‌حنانه خدايي سارا پناهي حنانه اسماعيلي              برنده : حنانه اسماعيلي دينا احمد پور فاطمه كريمي             برنده : فاطمه كريمي ستايش بيات ساره مهدلو            برنده :‌سارا مهدلو بهناز خدابخش ساغر اكبري             برنده : بهناز خدابخش آرزو محمدي هليا حسن زاده             برنده : آرزو محمدي مهلا حبيب نژاد مهر آسا ضيائي            برنده : مهلا حبيب نژاد   دور دوم: آرزو محمدي حنانه خدائي           برنده : آرزو محمدي سارا پناهي مهلا حبيب نژاد             برنده : مهلا حبيب نژاد ساره مهدلو پارميدا نهاوندي            برنده : ساره مهدلو دينا احمد پور بهناز خدابخش             برنده :‌دينا احمد پور   فيناليست هاي نهايي:‌ آرزو محمدي مهلا حبيب نژاد ساره مهدلو دينا احمد پور   فايناليست هاي شطرنج مدرسه اي ادامه مطلب
  • تقدير از برترين هاي YLE +

       آزمون های YLE توسط دانشگاه کمبریح در سه سطح Starters, Movers, Flyers برگزار می شود این آزمون ها به منظور معرفی زبان آموزان کودک و نوجوان به آزمون های عمومی می باشد و زبان آموز را به سمت سایر آزمون های ESOL سوق می دهد  YLE ویژه چه داوطلبانی می باشد؟  YLE جهت ارزیابی سطح زبان انگلیسی زبان آموزان 7 تا 12 سال و غیر انگلیسی زبان می باشد کودکان و نوجوانانی که به این سطح از مهارت زبان رسیده اند، قادرند مهارت های شنیداری، گفتاری، نوشتاری و خواندن را در سطح قابل قبولی بکار بگیرند  کودکان و نوجوانان پس از کسب مدرک Flyers می توانند به سطح آزمون PET دست یابند  نحوه ارزیابی آزمون ها  این آزمون ها شامل رد با قبول زبان آموز نمی شوند و زبان آموز در دسته بندی 5 گروه قرار خواهد گرفت تصحیح بخش کتبی  آزمون توسط دانشگاه کمبریج و بخش  گفتاری توسط نماینده دانشگاه در محل برگزاری آزمون فرآزما انجام می شود ضمنا داوطلبان مدرک معتبر بین المللی دریافت کرده که معرف وضعیت پاسخ گویی داوطلب به سوالات در هر بخش آزمون می باشد   مهارت ها آزمون Flyers آزمون Movers آزمون Starters خواندن و نوشتن 40 دقیقه 30 دقیقه 20 دقیقه شنیداری 25 دقیقه 35 دقیقه 20 دقیقه گفتاری 5 تا 10 دقیقه 5 تا 10 دقیقه 5   روز دوشنبه مورخه 94/2/28 مراسم تقدير از برترين هاي آزمون بين المللي YLE برگزار شد در اين مراسم كه با حضور سركار خانم كياني مدير گروه زبان و مجموعه كادر آموزشي زبان همراه بود از برترين هاي YLE تقدير به عمل آمد و هدايايي به رسم يادبود به دانش آموزاني كه در اين آزمون نمره كامل را كسب كرده بودند اعطا شد ادامه مطلب
  • جشن الفبا و جشن پايان سال تحصيلي +

    مراسم جشن الفبا و جشن پايان سال ويژه پايه اول و پيش دبستاني روز يكشنبه 94/2/27  در تالار معلم اداره آموزش و پرورش منطقه 19 با شكوه هر چه تمام تر برگزار شد. ادامه مطلب
  • اردوي آموزگاران به مناسبت هفته معلم +

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37

سخن بزرگان

"انسان سه راه دارد: راه اول از اندیشه می‌گذرد، این والاترین راه است. راه دوم از تقلید می‌گذرد، این آسان‌ترین راه است. و راه سوم از تجربه می‌گذرد، این تلخ‌ترین راه است. (کنفسیوس)"

ورود کاربران

ورود

وارد اکانت خودتان بشوید

نام کاربری *
رمز عبور *

آیین مهر در نقشه